Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ v12 press brake tool with warranty ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "v12 press brake tool with warranty" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die with 42CrMo Material and Induction Hardening for Precision Bending
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış | V8 |
| Genişlik | 15mm |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
LYNCCN BCY55.88 V10 Press Brake Die Single V Die with Induction Hardening and 42CrMo Material
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V10 Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış | V10 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V12 Single V Die Press Brake Tooling with 42CrMo Material and Induction Hardening
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V12 Tek V Kalıp Abkant Pres Takımı |
|---|---|
| V-açılış | V12 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V6 Pres Fren Araçları Tek V Ölçümlü
| Ürün adı | BCY55.88 V6 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış | V6 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
BCL250.30.R1-RFA 30 Angle 42CrMo Euro Press Fren Aracı Yüksek hassasiyet
| Yükseklik | 250 mm |
|---|---|
| Açı | 30° |
| Maks. Yük | 100 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA İndüksiyon sertleştirme Euro Pres Fren Aracı 88 Köşe 42CrMo Uzun kullanım süresi
| Yükseklik | 175mm |
|---|---|
| Açı | 88° |
| Maks. Yük | 100 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL250.26.R1-RF 26 Angle Press Brake Punch 42CrMo sertleştirilmiş çelik
| Yükseklik | 250 mm |
|---|---|
| Açı | 26° |
| Maks. Yük | 90T/A |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL175.88.R15-RFA 88 Çevre Euro Basınç Fren Araçları Hızlı Araç Değişimi İçin
| Yükseklik | 175mm |
|---|---|
| Açı | 88° |
| Maks. Yük | 50 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |

