Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ brake dies for hydraulic press ] eşleşme 147 Ürünler.
BCL155.28.R3-S Avrupa Tipi 28 Köşe 42CrMo ile Baskı Frenleri
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL155.85.R08-R Avrupa Abkant Pres Zımbası 28 Açılı 42CrMo
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 50 ton/ay |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL155.85.R1-R Avrupa Tipi 28 Köşeli 42CrMo'lu Bıçaklı Fren Pressi
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Avrupa Tipi 28 Köşe 42CrMo ile Pres Fren Bıçaklama Aracı
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
42CrMo Stamping Metallik Baskı Fren Punch Profesyonel Eğme Punch Kalıp
| Ürün Adı: | Wila, fren yumruğunu bastır. |
|---|---|
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
Hidrolik Metal Pres Fren Boru LS10.10 Eğlenme Araçları
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
|---|---|
| Ürün Adı: | Amada Pres Fren Bıçaklama |
| Uygulama: | sac bükme |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

