Tüm ürünler
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
Ürün ayrıntıları
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları | V-açılış | V8 |
|---|---|---|---|
| Genişlik | 15mm | Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° | Sertlik | HRC53±2 |
| Maks. Yük | 100 ton/ay | Malzeme | 42CrMo |
| paketleme | AHŞAP KUTU | Yükseklik | BTS'in |
Ürün Açıklaması
LYNCCN BCY55.88 V8 Pres Makinesi Kalıbı
Sac metali doğru açılara ve şekillere bükmek için tasarlanmış hassas bir pres makinesi tek V kalıp takım sistemi. Bu endüstriyel takım, V-bükme, U-bükme ve kenetleme işlemleriyle metal bileşenleri oluşturmak için birlikte çalışan bir zımba (üst takım) ve kalıptan (alt takım) oluşur.
Teknik Özellikler
| Ürün Tipi | Pres Makinesi Tek V Kalıp |
| V-açıklığı | V8 |
| Açı | 88° |
| Genişlik | 15mm |
| Yükseklik | 75mm |
| Malzeme | 42CrMo |
| Uzunluk | 550mm/500mm |
| Sertlik | HRC53±2 |
| Isıl İşlem | Endüksiyon Sertleştirme |
| Maks. Yük | 100T/M |
| Paketleme | Ahşap Kutu |
Standart Segmentasyon Seçenekleri
500mm Segmentasyon
1000mm Segmentasyon
1100mm Segmentasyon
Endüstriyel Uygulamalar
Hidrolik CNC pres makinesi takımımız, çeşitli endüstriyel uygulamalar ve metal imalat senaryoları için tasarlanmıştır. Bu hassas aletler, çeşitli pres makineleriyle uyumludur ve birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Otomotiv Üretimi
Havacılık Bileşen İmalatı
İnşaat Ekipmanları
Endüstriyel Metal Şekillendirme
Metal İmalat Süreci
Gemi İnşa Endüstrisi
Önerilen Ürünler

