Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc press brake v die block ] eşleşme 78 Ürünler.
45HRC-50HRC Amada Die Hidrolik CNC Metal Eğme Örgütleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
Yaprak Metal Alt Ölçüm Eğme Makinesi V Blok Eğme Ölçüm
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
42CrMo V Block Bending Die Radius Tool Holder Sheet Metal Press Die
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
Yaprak Metal V Blok Eğim Ölçümü 45HRC Eğim Ölçümü Hidrolik Basın için
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
50HRC Gooseneck Punches Dies Hidrolik CNC Sert Eğme Makinesi Kalıp Aletleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
50HRC Multi V Die 42CrMo CNC Bükme Makinesi Fren Ölçümleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | CNC Multi-V Alt Kalıp |
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

