Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ induction hardening press brake punch ] eşleşme 115 Ürünler.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V30 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V30 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAL157.86.R1A Avrupa Hidrolik Pres Freni Takımı zımbası 86 Açı 42CrMo
| Marka: | LYNCCN |
|---|---|
| Yarıçap: | R1mm |
| Yükseklik: | 157mm |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |

