Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ lynccn bcy55 88 v8 press brake die ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "lynccn bcy55 88 v8 press brake die" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Single V Die Tooling
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış | V8 |
| Genişlik | 15mm |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
LYNCCN BCY55.88 V10 Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V10 Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış | V10 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V12 Single V Die Press Brake Tooling
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V12 Tek V Kalıp Abkant Pres Takımı |
|---|---|
| V-açılış | V12 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V6 Pres Fren Araçları Tek V Ölçümlü
| Ürün adı | BCY55.88 V6 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış | V6 |
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
| Açı | 88° |
BCL250.30.R1-RFA 30 Angle 42CrMo Euro Press Fren Aracı Yüksek hassasiyet
| Yükseklik | 250 mm |
|---|---|
| Açı | 30° |
| Maks. Yük | 100 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA İndüksiyon sertleştirme Euro Pres Fren Aracı 88 Köşe 42CrMo Uzun kullanım süresi
| Yükseklik | 175mm |
|---|---|
| Açı | 88° |
| Maks. Yük | 100 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL250.26.R1-RF 26 Angle Press Brake Punch 42CrMo sertleştirilmiş çelik
| Yükseklik | 250 mm |
|---|---|
| Açı | 26° |
| Maks. Yük | 90T/A |
| Sertlik | HRC55-60 |
BCL175.88.R15-RFA 88 Çevre Euro Basınç Fren Araçları Hızlı Araç Değişimi İçin
| Yükseklik | 175mm |
|---|---|
| Açı | 88° |
| Maks. Yük | 50 ton/ay |
| Sertlik | HRC55-60 |

