Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ press brake die v opening ] eşleşme 70 Ürünler.
LYNCCN WAY100.30 V10 30 Açı Tek V Kalıp Hidrolik Abkant Pres Takımı
| Ürün Adı: | LYNCCN WAY100.30 V10 30 Açı Tek V Kalıp Hidrolik Abkant Pres Takımı |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pres fren alet kalıbı |
| Marka: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Tipi V Kalıp Abkant Pres Takımları Özel
| Ürün adı: | Tek V Kalıp Abkant Pres Takımı |
|---|---|
| Malzeme: | 42CRMO |
| V-açılış: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V24 Hydraulic Press Brake Tools Single V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V24 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V24 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V30 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V30 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V60 Euro Stili Özelleştirilmiş Abkant Pres Takımı V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V60 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY100.84 V6 Pres Freni Tek V Kalıp Takımı Özel
| Ürün adı: | WAY100.84 V6 Press Frensingle v kalıp takımları |
|---|---|
| Açılış: | 84 ° |
| Isıl işlem: | İndüksiyon sertleştirme |
YS74 V12 Tek V Dökme Dökme ve Dökme
| Ürün Adı: | YS74 Amada Pres Fren Tek V Ölçümlü |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Yükleme: | 95T/m |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hidrolik Abkant Pres Takım Kalıbı 86 Açı 42CrMo
| Ürün Adı: | WAY100.86 V12 Hidrolik Pres Kant Bıçağı 86 Açı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V açılışı: | 12 mm |
| Ürün Kategorisi: | Fren basın Tek V ölçeği |
YS508 30 derecelik V açılı özel fren ölçekli aletler
| Adı: | YS508 Amada Abkant 2V Kalıp |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| Açı: | 30 derece |
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |

