Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ press brake punch cnc ] eşleşme 125 Ürünler.
LYNCCN WAY100.84 V6 Pres Freni Tek V Kalıp Takımı Özel
| Ürün adı: | WAY100.84 V6 Press Frensingle v kalıp takımları |
|---|---|
| Açılış: | 84 ° |
| Isıl işlem: | İndüksiyon sertleştirme |
BCL175.88.R1-RFA İndüksiyon sertleştirme Euro Pres Fren Aracı 88 Köşe 42CrMo Uzun kullanım süresi
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 88° |
| Maks. Yük: | 100 ton/ay |
BCL175.88.R15-RFA 88 Çevre Euro Basınç Fren Araçları Hızlı Araç Değişimi İçin
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 88° |
| Maks. Yük: | 50 ton/ay |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Evrensel Uyum
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 30° |
| Maks. Yük: | 90T/A |
BCL250.30.R1-RFA 30 Angle 42CrMo Euro Press Fren Aracı Yüksek hassasiyet
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Açı: | 30° |
| Maks. Yük: | 100 ton/ay |
Diy Press Brake Dies Selection Durable Pipe Bending Machine Custom Brake Dies Seçim Dayanıklı Boru Eğleme Makinesi
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Basın fren aletleri |
Metal Özel Baskı Frenleri 42CrMo Multi V Alt Kalıp
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | CNC Multi-V Alt Kalıp |
48-52HRC Pres Frene v Die Bending Die Wila Press Brake Tooling (Düzenleme ve bükme)
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün Adı: | cnc abkant pres takımları |
LYNCCN BCY55.88 V10 Baskı Frenleri Tek V Ölçümü Endüksiyon sertleştirme ve 42CrMo malzemesi ile
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V10 Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V10 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyonla Sertleştirme |
YS20.11/63 CNC Pres Frene Ölçümü HRC48-HRC53 Pres Frene V Ölçümü
| Ürün Adı: | YS20.11/63 Amada Abkant Tek V Kalıp |
|---|---|
| Malzeme: | 42CrMo |
| Sertlik: | HRC48-53 |

