Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ press brake punch cnc ] eşleşme 125 Ürünler.
OEM Pres Fren Araçları Multi V Die 45HRC-50HRC Sertlik
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | CNC Multi-V Alt Kalıp |
El Basınç Fren Tacı Düzenleme Eğim Makineleri CNC Taç
| Ürün Adı: | Abkant Presleme |
|---|---|
| Uygulama: | Bükme makinesinde kullanılır, hassasiyeti ayarlar. |
| Marka: | LYNCCN |
Trumpf tipi Punch Press Fren Aracı Genişliği 57mm
| Uygulama: | sac bükme |
|---|---|
| Açı: | 85 Derece |
| Dayanıklılık: | 0,02 mm |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Bending Dies For Hydraulic Press (Hidrolik baskı için 835mm bükme matkapları)
| Dayanıklılık: | 0,02 mm |
|---|---|
| yarıçap: | 0,8 mm |
| Isı Tedavisi: | Tüm vücut ısı tedavisi |
Yumuşatma Özel Baskı Fren Araçlama 0.02mm Hızlı Bıçaklama Fren Baskı
| Yüzey Tedavisi: | parlatma |
|---|---|
| Ambalajlama: | ahşap kutu |
| Açı: | 85 Derece |
CNC Custom Press Brake Tooling Matrix 2V Die Segmented Tool (CNC Özel Pres Fren Araçlama Matris 2V Ölçümlü Segmentli Araç)
| Uygulama: | sac bükme |
|---|---|
| Malzeme: | 42CrMo |
| Sertlik: | 45-49 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V30 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V30 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
BCL155.85.R1-R Avrupa Tipi 28 Köşeli 42CrMo'lu Bıçaklı Fren Pressi
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
42CrMo V Block Bending Die Radius Tool Holder Sheet Metal Press Die
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |

