Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ single v die press brake punch ] eşleşme 71 Ürünler.
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hidrolik Pres Fren Aracı Tek V Ölçümlü
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.80 V100 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.80 V100 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY150.86 V16 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die Bending
| Ürün adı: | Lynccn Way150.86 V16 Özel Hidrolik Pres Fren Takımı Tek V Die |
|---|---|
| Marka: | Lynccn |
| Ürün kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.30 V8 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V8 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| Genişlik: | 20 mm |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.30 V50 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V50 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.80 V80 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.80 V80 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
YS20.11/125 Basın fren ölçekli 125mm V Açma ve 42Crmo Kalıp malzemesi
| Adı: | YS20.11/125 Amada Baskı Frenleri Tek V Ölçümü |
|---|---|
| Uyumluluk: | Eğme makineleri |
| Yükleme: | 100 t/m |
YS20.11/80 835mm Pres Frenleri V80 Eğme ve Deforme Yaprak Metal ile Ölçülür
| Ürün Adı: | YS20.11/80 Amada Baskı Fren Tek V Ölçümlü |
|---|---|
| Açı: | 88 derece. |
| V-Açma: | V80mm |
YS20.11/63 CNC Pres Frene Ölçümü HRC48-HRC53 Pres Frene V Ölçümü
| Ürün Adı: | YS20.11/63 Amada Abkant Tek V Kalıp |
|---|---|
| Malzeme: | 42CrMo |
| Sertlik: | HRC48-53 |

