Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ v die block ] eşleşme 207 Ürünler.
CNC Pres Fren Fırlatma Araçları
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | Basın fren aletleri |
42CrMo Pres Fren Bıçak Metal Kalıp Üreticisi Gooseneck Bıçak HRC49
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | Abkant Aletleri |
Hidrolik bükme Özel Pres Fren Araçları CNC Pres Fren Araçları
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | Abkant Üst Kalıbı |
Metallik Wila Pres Fren Araçlama Fren Punch HRC48-52
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün Adı: | Amada spesifikasyon baskı fren ölçekli yumruk bükme kalıbı |
90° bükme açısı 20 mm genişliğinde ve HRC55-60 sertliğinde fren yumruğunu basın.
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |
90° açı HRC55-60 Sertlik Uzun hizmet ömrü için CNC baskı fren yumruğu
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
550mm/500mm Uzunluk Baskı Fren Punch HRC55-60 Sertlik ve Endüksiyon Sertleştirme Isı Tedavisi
| Standard Length: | 500mm |
|---|---|
| Angle: | 90° |
| Material: | 42CrMo |
90° Çevre Wila Pres Fren Aracı 42CrMo Eğim Performansı İçin
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
Basın Fren Üst Kalıp Standart Özel Boyutlu Fren Punch
| Adı: | Wila, fren yumruğunu bastır. |
|---|---|
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
| OEM: | Kullanılabilir |

