Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ v die block ] eşleşme 207 Ürünler.
835mm Yukarı Kalıp Yarıçapı Araç Sahibi Hidrolik Basın için Eğim Ölçümleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
Bükme makinesi basın fren yumruk aracı 835mm Metal bükme ölçekleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
Cnc Pres Fren Aracı Yarıçap Araçlar Metal Kesme Pres Fren Ölçüsü
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Abkant pres takımları için pres fren takımları |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Bending Dies For Hydraulic Press (Hidrolik baskı için 835mm bükme matkapları)
| Dayanıklılık: | 0,02 mm |
|---|---|
| yarıçap: | 0,8 mm |
| Isı Tedavisi: | Tüm vücut ısı tedavisi |
LYNCCN WAY100.86-V6 Tekli V Kalıp Avrupa Tipi Abkant Pres Kalıbı 86 Açı
| Ürün Adı: | LYNCCN WAY100.86-V6 Tekli V Kalıp Avrupa Tipi Abkant Pres Kalıbı 86 Açı |
|---|---|
| Paketleme: | Ahşap kutu |
| Malzeme: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hidrolik Abkant Pres Takım Kalıbı 86 Açı 42CrMo
| Ürün Adı: | WAY100.86 V12 Hidrolik Pres Kant Bıçağı 86 Açı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V açılışı: | 12 mm |
| Ürün Kategorisi: | Fren basın Tek V ölçeği |
50HRC Pres Fren Penç Kalıp Üretici Eğme Makine Öl bıçağı
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |
Düzenlenebilir Pres Fren Çukur Kalıp Alt Araçlar 45-50HRC
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün Adı: | Abkant Pres için Fabrika Kaynağı Ayarlanabilir Oluk Kalıp Alt Aletler |
42CrMo Çelik Pres Fren Fırlatma Aracı 47HRC Fırlatma Fren
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | Abkant Üst Kalıbı |

