LYNCCN BCY55.88 V16 Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp
| Ürün adı | LYNCCN BCY55.88 V16 Abkant Pres Tek V Kalıp | Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme |
|---|---|---|---|
| Açı | 88° | V-açılış | V16 |
| Sertlik | HRC53±2 | Maks. Yük | 100 ton/ay |
| Malzeme | 42CrMo | Yükseklik | BTS'in |
| Genişlik | 30 mm | paketleme | AHŞAP KUTU |
| Vurgulamak | LYNCCN BCY55.88 V16 pres makinesi kalıbı,pres makinesi için tek V kalıp,garantili pres makinesi takımları |
||
Ürün Açıklaması:
Pres fren kalıbı, sac metali istenen açılarda ve şekillerde bükmek için kullanılan bir pres fren makinesi aletidir. Metali şekillendirmek için birlikte çalışan bir zımba (üst alet) ve bir kalıptan (alt alet) oluşur. Farklı kalıp şekilleri, V-bükme, U-bükme veya kenetleme gibi çeşitli bükme tekniklerine olanak tanır.
Bu ürün tek bir V kalıbı, CNC Pres Fren takımı, CNC Hidrolik Pres Fren aleti ve Hidrolik Pres Fren Makinesi takımıdır.
Teknik Parametreler:
| Ürün Tipi | Pres Fren Tek V Kalıbı |
| V-açıklığı | V16 |
| Açı | 88° |
| Genişlik | 30mm |
| Yükseklik | 75mm |
| Malzeme | 42CrMo |
| Uzunluk | 550mm/500mm |
| Sertlik | HRC53±2 |
| Isıl İşlem | Endüksiyon Sertleştirme |
| Maks. Yük | 100T/M |
| Paketleme | Ahşap Kutu |
Standart Segmentasyon:
500mm
![]()
1000mm
![]()
1100mm Segmentasyon
![]()
Uygulamalar:
Hidrolik CNC pres fren zımbalarımız çeşitli uygulama durumları ve senaryoları için uygundur. Metal işleme ve imalat endüstrilerinde sac metalleri bükmek ve şekillendirmek için yaygın olarak kullanılırlar. Ürünlerimiz çeşitli pres fren makineleriyle uyumludur ve havacılık, otomotiv, inşaat ve gemi yapımı gibi endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

