Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ single v die tooling for press brake ] eşleşme 71 Ürünler.
YS20.11/125 Basın fren ölçekli 125mm V Açma ve 42Crmo Kalıp malzemesi
| Adı: | YS20.11/125 Amada Baskı Frenleri Tek V Ölçümü |
|---|---|
| Uyumluluk: | Eğme makineleri |
| Yükleme: | 100 t/m |
YS20.11/80 835mm Pres Frenleri V80 Eğme ve Deforme Yaprak Metal ile Ölçülür
| Ürün Adı: | YS20.11/80 Amada Baskı Fren Tek V Ölçümlü |
|---|---|
| Açı: | 88 derece. |
| V-Açma: | V80mm |
YS76 1V Baskı Frenleri V Açma 14mm Metal Baskı Frenleri Araçlama
| Ürün Adı: | YS76 Amada Pres Fren Tek V Ölçümlü |
|---|---|
| ODM/OEM: | Kullanılabilir |
| Kesinlik: | 0,02 mm |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hidrolik Abkant Pres Takım Kalıbı 86 Açı 42CrMo
| Ürün Adı: | WAY100.86 V12 Hidrolik Pres Kant Bıçağı 86 Açı Tek V Kalıp |
|---|---|
| V açılışı: | 12 mm |
| Ürün Kategorisi: | Fren basın Tek V ölçeği |
YS72 88 derece basın fren ölçeği Tüm vücut ısı tedavisi fren ölçeği 835mm uzunluk
| Ürün Adı: | YS72 Amada Abkant Tek V Kalıp |
|---|---|
| Uygulama: | Yapılandırılmış Metal Yaprakları |
| kalıp malzemesi: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V16 Yüksek Performanslı Baskı Frenleri Tek V Ölçümlü
| Ürün Adı: | Lynccn Way100.86-V16 Yüksek Performanslı Pres Fren Single V Die |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Fren ölçeğine basın |
| V açılışı: | 16 mm |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V60 Euro Stili Özelleştirilmiş Abkant Pres Takımı V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V60 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
Tek taraflı basın fren sıkıştırma hızlı serbest bırakma Amada düğmeli sıkıştırma
| Ürün Adı: | Fren Aracı Hızlı Klemlere basın |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Uygulama: | Zımbayı kelepçelemek için kullanılır |
Pres Fren Aracı Amada Klem Pres Fren Klemesi HRC50 42CrMo
| Ürün Adı: | Fren Aracı Hızlı Klemlere basın |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Uygulama: | Zımbayı kelepçelemek için kullanılır |
YS20.11/100 CNC Hidrolik Özel Fren Ölçümleri 88 Derece Tek V Ölçümleri
| Adı: | YS20.11/100 Amada Baskı Fırlatma Tek V Ölçümü |
|---|---|
| Sertlik: | HRC48-53 |
| Uzunluk: | 835MM |

