Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ single v die tooling for press brake ] eşleşme 71 Ürünler.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V30 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V30 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY100.30 V8 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V8 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| Genişlik: | 20 mm |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.80 V40 Euro Type Single V Die Press Brake Tooling
| Ürün adı: | WAY100.80 V40 Abkant Pres Tek V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V40 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY100.30 V12 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V12 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
| V Açılış: | 12 mm |
LYNCCN WAY100.30 V16 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V16 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
| V Açılış: | 16 mm |
LYNCCN WAY100.30 V20 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V20 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.30 V24 Özel Hidrolik Tek V Dökme Baskı Fren Araçları
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V24 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| V Açılış: | 24 mm |
LYNCCN WAY100.80 V80 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.80 V80 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
YS74 V12 Tek V Dökme Dökme ve Dökme
| Ürün Adı: | YS74 Amada Pres Fren Tek V Ölçümlü |
|---|---|
| Yükseklik: | 60mm |
| Yükleme: | 95T/m |
YS70 88° Dayanıklı Baskı Frenleri Tek V Ölçümlü Yaprak Metal Eğme için
| Ürün Adı: | YS70 Amada Baskı Fırlatma Tek V Ölçümü |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | Tüm vücut ısı tedavisi |
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |

