Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ single v die tooling for press brake ] eşleşme 71 Ürünler.
LYNCCN WAY100.30 V30 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V30 Özel Hidrolik Abkant Alet Tek V Kalıp |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.86-V50 Özelleştirilmiş Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp
| Ürün kategorisi: | Pres fren kalıbı |
|---|---|
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş Pres Freni Takımı Tek V Die |
| V Açılış: | 50 mm |
YS20.11/160 88 derece Amada Baskı Frenleri 160mm Baskı Frenleri V Baskı Frenleri
| Adı: | YS20.11/160 Amada Baskı Fırlatma Tek V Ölçümü |
|---|---|
| Yükleme: | 100 t/m |
| V-Açma: | V160mm |
LYNCCN WAY100.86-V10 Hidrolik Pres Freni Takım Kalıbı 86 Açı Tek V Kalıp
| Ürün Adı: | WAY100.86 V10 Hidrolik Pres Freni Takımları 86 ANGRAD Tek V Die |
|---|---|
| V açılışı: | 10MM |
| Ürün Kategorisi: | Fren ölçeğine basın |
LYNCCN WAY100.86-V30 Basın Frenleri Tek V Dönen Eğme Makine
| Ürün adı: | Lynccn Way100.86-V30 Yüksek Kaliteli Pres Fren Bekleme Makinesi için Tek V Die |
|---|---|
| V Açılış: | 30 mm |
| Ürün kategorisi: | Fren basın Tek V ölçeği |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Ürün adı: | WAY100.80 V50 Euro Stil Abkant Alet V Kalıp |
|---|---|
| V-açılış: | V50 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyon sertleştirme |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hidrolik Pres Fren Aracı Tek V Ölçümlü
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
Yüksek hassasiyetli YS71 Amada Pres Fren Aracı V8 Alt Ölçü
| Ürün Adı: | YS71 Amada Abkant Tek V Kalıp |
|---|---|
| Dayanıklılık: | ±0,02 mm |
| Uygulama: | bükme sac |
Lynccn Way150.30 V8 30 ANGRADI Tek V Die Hidrolik Pres Freni Takımları
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V8 30 Angle Single V Die Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Brand: | LYNCCN |
| Product Category: | Press Brake Die |
LYNCCN WAY100.80 V90 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.80 V90 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |

