LYNCCN BCY55.88 V6 Pres Fren Araçları Tek V Ölçümlü
| Ürün adı | WAY100.80 V30 Abkant Pres Tek V Kalıp | V-açılış | V30 |
|---|---|---|---|
| Isıl İşlem | İndüksiyonla Sertleştirme | Açı | 80 ° |
| Sertlik | HRC50 ± 2 | Genişlik | 45mm |
| Ambalaj | AHŞAP KUTU | Yükseklik | 120mm |
| Maks. Yük | 100 ton/ay | Malzeme | 42CrMo |
| Vurgulamak | Tek V Pres Freni Kalıbı,V6 88 derece basınçlı fren aletleri,CNC Hidrolik Pres Fren Ölçümü |
||
Ürün Tanımı:
Pres freni ölçeği, bir pres freni makinesinde metal tabakasını istenen açılara ve şekillere bükmek için kullanılan bir araçtır.Birlikte metal oluşturmak için çalışırlarFarklı döşeme şekilleri, V-bending, U-bending veya hemming gibi çeşitli bükme tekniklerini sağlar.
Bu ürün tek V ölçekli, CNC Pres Freni aletleri, CNC Hidrolik Pres Freni aletleri ve Hidrolik Pres Freni Makine aletleri.
Teknik parametreler:
| Ürün Türü | Fren basın Tek V ölçeği |
| V açılışı | V6 |
| Açı | 88° |
| Genişliği | 15 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Malzeme | 42CrMo |
| Uzunluk | 550 mm/500 mm |
| Sertlik | HRC50±2 |
| Isı Tedavisi | İndüksiyon sertleştirme |
| Maks. Yük | 100 T/M |
| Paketleme | Ahşap kutu |
Standart Bölünme:
500 mm![]()
515 mm
![]()
550mm Bölünme
![]()
Uygulamalar:
Hidrolik CNC baskı fren yumruğumuz çeşitli uygulama durumları ve senaryolar için uygundur.Genellikle metal işleme ve imalat endüstrilerinde metal levhaları bükmek ve şekillendirmek için kullanılırlarÜrünlerimiz bir dizi baskı fren makinesi ile uyumludur ve havacılık, otomotiv, inşaat ve gemicilik gibi endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.

