Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc hydraulic press brake die ] eşleşme 103 Ürünler.
45HRC-50HRC Amada Die Hidrolik CNC Metal Eğme Örgütleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | cnc abkant pres takımları |
BCL155.85.R1-R Avrupa Tipi 28 Köşeli 42CrMo'lu Bıçaklı Fren Pressi
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Tipi 42CrMo'dan Yapılmış Keskin Kesme
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

