Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc hydraulic press brake die ] eşleşme 103 Ürünler.
BCL155.30.R1-R Avrupa Tipi Pres Freni Zımbası, 28 Açılı 42CrMo
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 80T/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL155.28.R3-R Avrupa Tipi 28 Köşeli 42CrMo Pres Fren Boru
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Avrupa Tipi 28 Köşe 42CrMo ile Pres Fren Bıçaklama Aracı
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA İndüksiyon sertleştirme Euro Pres Fren Aracı 88 Köşe 42CrMo Uzun kullanım süresi
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 88° |
| Maks. Yük: | 100 ton/ay |
BCL250.26.R1-RF 26 Angle Press Brake Punch 42CrMo sertleştirilmiş çelik
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Açı: | 26° |
| Maks. Yük: | 90T/A |
BCL175.88.R15-RFA 88 Çevre Euro Basınç Fren Araçları Hızlı Araç Değişimi İçin
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 88° |
| Maks. Yük: | 50 ton/ay |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Evrensel Uyum
| Yükseklik: | 175mm |
|---|---|
| Açı: | 30° |
| Maks. Yük: | 90T/A |
BCL250.30.R1-RFA 30 Angle 42CrMo Euro Press Fren Aracı Yüksek hassasiyet
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Açı: | 30° |
| Maks. Yük: | 100 ton/ay |
50HRC Gooseneck Punches Dies Hidrolik CNC Sert Eğme Makinesi Kalıp Aletleri
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Kalıbı, 42CrMo Malzemeli ve Hassas Bükme İçin İndüksiyon Sertleştirmeli
| Ürün adı: | LYNCCN BCY55.88 V8 Abkant Pres Tek V Kalıp Takımları |
|---|---|
| V-açılış: | V8 |
| Genişlik: | 15mm |

