Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc hydraulic press brake die ] eşleşme 103 Ürünler.
Hidrolik Multi V Alt Kalıp V Pres Fren Yarıçap Araçları için Ölçüm
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Abkant pres takımları için pres fren takımları |
90° açı HRC55-60 Sertlik Uzun hizmet ömrü için CNC baskı fren yumruğu
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Ürün adı: | Lynccn WAY150.86 V12 Özel Hidrolik Tek V Die Pres Fren Takımları |
|---|---|
| Marka: | Lynccn |
| Ürün kategorisi: | Pres fren kalıbı |
20mm Genişliği 100T/M Maksimum Yük CNC Pres Fren Eğme Makine Kılavuzu
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY100.30 V24 Özel Hidrolik Tek V Dökme Baskı Fren Araçları
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V24 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| V Açılış: | 24 mm |
LYNCCN WAY100.30 V40 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri
| Ürün adı: | LYNCCN WAY100.30 V40 Özel Hidrolik Tek V Kalıp Abkant Aletleri |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Ürün Kategorisi: | Pres fren kalıbı |
LYNCCN WAY100.84 V8 Avrupa Tipi Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp
| Ürün Adı: | LYNCCN WAY100.84 V8 Avrupa Tipi Abkant Pres Takımı Tek V Kalıp |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Ürün Kategorisi: | Fren ölçeğine basın |
HRC50 Multi V Die Block CNC Frenleri Hidrolik Baskı için Ölçülür
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
42CrMo Hidrolik Çoklu V Dökme Pres Fren için Özel Boyut
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | 42CrMo |
| Ürün: | Ev ürünü |
90° bükme açısı 20 mm genişliğinde ve HRC55-60 sertliğinde fren yumruğunu basın.
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |

