Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc hydraulic press brake die ] eşleşme 103 Ürünler.
Hidrolik bükme Özel Pres Fren Araçları CNC Pres Fren Araçları
| Şekillendirme Modu: | Dövme Kalıp |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Çelik |
| Ürün: | Abkant Üst Kalıbı |
YS501 CNC Pres Fren 2V Hidrolik Eğme Makine Yaprak Pres Fren Araçları için Ölçün
| Adı: | YS501 Amada Pres Fren 2V Ölçü |
|---|---|
| Malzeme: | 42CrMo |
| Boyut: | 835MM |
HRC48-52 Punch Press Brake 835mm Bending Dies For Hydraulic Press (Hidrolik baskı için 835mm bükme matkapları)
| Dayanıklılık: | 0,02 mm |
|---|---|
| yarıçap: | 0,8 mm |
| Isı Tedavisi: | Tüm vücut ısı tedavisi |
BCL155.85.R08-S Avrupa Tipi 85 Köşe 42CrMo ile Pres Fren Boru
| Angle: | 85° |
|---|---|
| Hardness: | HRC55-60 |
| Material: | 42CrMo |
BCL155.85.R1-S Avrupa Tipi Pres Fren Euro Araçlama 85 Köşeli 42CrMo
| Açı: | 85° |
|---|---|
| Sertlik: | HRC55-60 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyonla Sertleştirme |
BCL155.85.R1.5-S Avrupa Tipi Pres Kant Bıçağı, 85 Derece Açılı 42CrMo
| Açı: | 85° |
|---|---|
| Sertlik: | HRC55-60 |
| Isıl İşlem: | İndüksiyonla Sertleştirme |
BCL155.30.R1-S Avrupa Tipi 30 Köşeli 42CrMo Pres Fren Boru
| Açı: | 30 ° |
|---|---|
| Yükseklik: | 155mm |
| Maks. Yük: | 80T/m |
BCL250.26.R1-RF Avrupa Tipi Euro Pres Fren Araçları 26 açılı 42CrMo
| Yükseklik: | 250 mm |
|---|---|
| Açı: | 26° |
| Maks. Yük: | 90T/A |
BCL155.28.R3-S Avrupa Tipi 28 Köşe 42CrMo ile Baskı Frenleri
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 100t/m |
| Sertlik: | HRC55-60 |
BCL155.85.R08-R Avrupa Abkant Pres Zımbası 28 Açılı 42CrMo
| Yükseklik: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Yük: | 50 ton/ay |
| Sertlik: | HRC55-60 |

